• TECHNOLOGIE ŚWIATŁOWODOWE

    WYDAJNE HOTSPOTY

  • NIEZAWODNE

    SYSTEMY RADIOWE

  • KOMPLEKSOWA, INFORMATYCZNA

    OBSŁUGA INWESTYCJI

Radiolinie

Radiolinia (inaczej dohoryzontalna linia radiowa) – system urządzeń, służących do nadawania i odbierania analogowych lub cyfrowych transmisji radiowych. Radiolinie pracują w paśmie mikrofalowym, z anteną o silnie kierunkowej charakterystyce promieniowania (i co za tym idzie dużym zysku energetycznym). Profesionalne radiolinie Zapewniają przepustowość od kilku Mb/s do Gb/s.

 

Budowa radiolinii jest alternatywą dla drogich i czasochłonnych traktów swiatłowodowych . Obecne regulacje prawne umożliwiają zestawianie radiolini w pasmach nielicencjonowanych tj 5 Ghz , 17 , 24 Ghz i innych . Dla instalacji o strategicznych wymaganiach jakościowych stosuje się radiolinie w paśmach licencjonowanych . 

 

Radiolinia jest idealnym rozwiązaniem dla firm wielooddziałowych na terenie miasta  .

 

Firma FHU ABC Tomasz Tuszyński świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania , wykonawstwa i nadzoru radiolinii . Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i uruchamiania radiolinii , a używany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości gwarantujący wieloletnią i bezawaryjną pracę .